Timo

 
Tsiviilis
tsiviilis
Kaitseväes
kaitseväes

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kes?  

Kindlasti Sul tekkis küsimus, et kes see vend on kes nüüd hakkas blogi pidama ja veel sellisel teemal. Olen Timo Porval (sünd. 85), täiesti tavaline Eesti mees. Iseloomult olen aktiivne ning ei oota, et võimalused sülle kukuks. Loon neid igal võimalusel ise. Mulle meeldib ütlus: “vähem möla ja rohkem tegusid”. Sellepärast on ka minu üks põhimõtetest, et “loevad ainult teod”. Kui sind midagi veel peaks huvitama, siis googelda mind ja otsi sotsiaalsetest võrgustikest (facebook ja orkut). Profiilid on avalikud ning varjata pole mul midagi.

Millega tegelenud?

Mida oma tegemistest välja võiks tuua on see, et olen lõpetanud enda jaoks edukalt NRG (Nõo Reaalgümnaasium), andnud läbi MTÜ Õpilasest Ettevõtjaks ja portaali www.ettevotja.ee oma panuse ettevõtluse heaks (teen seda kindasti ka edaspidi). Aidanud käivitada mõned blogid ja infotooted (näiteks ehtemeister.ee). Lisaks pannud koos sõpradega aluse e-poele (minuhelmed.ee). Nüüd siis alustan blogi, et rääkida oma ajateenistuse aegadest ja selle jutuga jõuamegi järgmise küsimuseni…

Milleks?

Näen ja kuulen, et liikvel on palju legende. Sõna võtavad inimesed, kes pole kunagi Kaitseväes käinud. Esitavad oma arvamusi faktide pähe jne. Minu eesmärgiks on anda kogu kremplist aus ülevaade. Saan seda ka vabalt teha, sest ei pea kellegi jalgu lakkuma… Lisaks veel see, et enne ajateenistusse minekut polnud mul aimugi, mis toimuma saab. Üht-teist olin kuulnud, aga ei midagi väga põhjapanevat. Ja seetõttu ma Kaitseväge ka pigem vältisin.

Tagantjärele olen väga rahul et käidud sai ja ma ei kahetse mitte midagi. Seega peaks see jutt ka aitama lihtsamalt oma otsuseid vastu võtta. Samuti tahan blogiga juba ajateenistuse läbinud kamraade ja mehi panna mõtlema aegadele, mis oli (kutsuge siis seda väikeseks nostalgiaks). Kindlasti on neid, kes ei tahagi tagasi mõelda ja meenutada toimuvat. Inimesi on igasuguseid. Ühesõnaga, kui meeldib, siis loe ja avalda oma arvamust ja kui ei meeldi, siis paremal üleval on ristikesega nupp ja klõpsa seda.